TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op deze derde dag van het WK darts in Londen komen er geen Nederlanders het podium op. Niettemin belooft het een interessante dag te worden, met Michael Smith als de speler die het meest in het oog spring. De Engelsman is momenteel de nummer vier van de wereld en verloor vorig jaar de WK-finale van Michael van Gerwen.
Smith heeft de eerste ronde overgeslagen en begint in ronde twee tegen de winnaar van de partij tussen Luke Woodhouse en Paul Lim. In de middagsessie is het de beurt aan topspelers als Brendan Dolan en Ian White om zich te plaatsen voor de volgende ronde.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'