TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Ireen Wüst komt in een schaatsseizoen vaak wat later op gang, het liefst bewaart ze haar topvorm voor februari en maart. Maar dit jaar is het anders: de olympisch kampioene won in november al twee wereldbekerraces op de 1500 meter.
Is Wüst naar Kazachstan gereisd voor de derde ontmoeting, dan is ze ook daar de grote favoriet op de schaatsmijl. Dat ze al zo vroeg in vorm is, noemt Wüst ‘heel lekker’. Toch liggen haar doelen later in het jaar. Ze wil wereldkampioen worden op de 1500 meter, iets wat ze al vier keer deed. Wüst reed nog nooit een wereldrecord en dit jaar zijn de wereldkampioenschappen op de snelle baan van Salt Lake City. Dat belooft wat. “Ik ben net als heel goede wijn”, aldus de 33-jarige Brabantse tegen de NOS. “Hoe ouder, hoe beter.”
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
Zo gaat het met Peter Jan Rens na beroerte en hartproblemen
13:36Monique Hansler: 'Dit ga je niet zien in het nieuwe seizoen'
12:35Een Huis Vol is vanaf deze dag weer terug op tv
12:25Geïrriteerde Casper in De Bondgenoten: 'Je moet niet zo snauwen naar mij'
11:55De 5 beste programma's om deze week te streamen