TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Ireen Wüst komt in een schaatsseizoen vaak wat later op gang, het liefst bewaart ze haar topvorm voor februari en maart. Maar dit jaar is het anders: de olympisch kampioene won in november al twee wereldbekerraces op de 1500 meter.
Is Wüst naar Kazachstan gereisd voor de derde ontmoeting, dan is ze ook daar de grote favoriet op de schaatsmijl. Dat ze al zo vroeg in vorm is, noemt Wüst ‘heel lekker’. Toch liggen haar doelen later in het jaar. Ze wil wereldkampioen worden op de 1500 meter, iets wat ze al vier keer deed. Wüst reed nog nooit een wereldrecord en dit jaar zijn de wereldkampioenschappen op de snelle baan van Salt Lake City. Dat belooft wat. “Ik ben net als heel goede wijn”, aldus de 33-jarige Brabantse tegen de NOS. “Hoe ouder, hoe beter.”
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij