TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Ireen Wüst komt in een schaatsseizoen vaak wat later op gang, het liefst bewaart ze haar topvorm voor februari en maart. Maar dit jaar is het anders: de olympisch kampioene won in november al twee wereldbekerraces op de 1500 meter.
Is Wüst naar Kazachstan gereisd voor de derde ontmoeting, dan is ze ook daar de grote favoriet op de schaatsmijl. Dat ze al zo vroeg in vorm is, noemt Wüst ‘heel lekker’. Toch liggen haar doelen later in het jaar. Ze wil wereldkampioen worden op de 1500 meter, iets wat ze al vier keer deed. Wüst reed nog nooit een wereldrecord en dit jaar zijn de wereldkampioenschappen op de snelle baan van Salt Lake City. Dat belooft wat. “Ik ben net als heel goede wijn”, aldus de 33-jarige Brabantse tegen de NOS. “Hoe ouder, hoe beter.”
Na weken vol nachtelijke wedstrijden, verrassende uitslagen en mooie goals is het eindelijk zover: de finale van het WK Voetbal 2026.
De TV van gisteren: kijkers De Bondgenoten smullen van vete tussen Anouk en Fabiënne
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
17:01Robert Jan (B&B Vol Liefde) deelt op ludieke wijze hoe het met hem gaat
15:05Johan Derksen blikt terug op opvallende uitspraak: 'Denk ik nog steeds zo over'
13:48Zien: bekijk de trailer van het nieuwe seizoen van Woeste Grond