TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Nog maar eens een rit door de Alpen, maar ditmaal ligt de finish wél bergop. Lang is het traject tussen Cluses en Tignes met 145 kilometer niet, maar slopend des te meer.
Onderweg onder meer de eerste klim van de buitencategorie, de Col du Pré, en verder maken de klassementsrenners zich op voor een veldslag tijdens de slotklim naar Tignes, net als in 2019. Toen liep het door plots opkomend noodweer uit op een anticlimax.
Regen, hagel, modderstromen en ijzige waterplassen op het wegdek maakten verder rijden niet verantwoord. De Tourdirectie greep in en het laatste deel van de wedstrijd ging niet door.
Een lelijke streep door de rekening van Steven Kruijswijk, die grote plannen had. Uiteindelijk eindigde de Jumbo-Visma-renner deze Tour toch nog als derde.
Partnerbijdrage
The Connection keert terug met een nieuw seizoen
10:06Ferry Doedens kruipt weer in de rol van Lucas Sanders voor jubileum GTST
10:00Beau van Erven Dorens verklapt zijn ultieme droomgast voor Casa di Beau: 'Wie is hij nu echt?'
08:46De TV van gisteren: Emotionele Oos Kesbeke trekt veel kijkers naar RTL4 met De Augurkenkoning
06:47Vanavond op TV: De grannies van Amsterdam, Mr. Frank Visser doet uitspraak, The Mummy