TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Kort na de legendarische editie van Parijs - Roubaix is er opnieuw een groot wielerevenement in Roubaix: de wereldkampioenschappen baanwielrennen. Op het laatste moment besloot wielerbond UCI vanwege veiligheidsredenen het WK te verplaatsen van Turkmenistan naar Frankrijk. "Roubaix is al heel lang een legendarische locatie vanwege de klassieker Parijs - Roubaix. De naam zal nu ook worden geassocieerd met de historie van de WK baanwielrennen", tekende de NOS op uit de mond van UCI-baas David Lappartient.
Als Harrie Lavreysen deelneemt (en dat ziet er wel naar uit), verdedigt hij maar liefst drie gouden medailles. Tijdens de vorige editie in Berlijn won hij de sprint, keirin en de teamsprint. Eerder dit jaar werd hij in Tokio ook al olympisch kampioen op de teamsprint en sprint.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Het is Valentijnsdag dus kruip gezellig samen met je geliefde - of gewoon lekker alleen - op de bank met deze kijktips waarin de romantiek hoogtij viert.
Vandaag inside buitengewoon kritisch op Bram Bakker na Javier Guzman incident
06:00Programma Olympische Winterspelen zaterdag 14 februari
16:44Alex uit Over Mijn Lijk gaat naar hospice: 'Nieuwe fase in emotionele achtbaan'
15:51Kijkers De Bondgenoten steunen Salar en Mercedes en gaan los over vader
14:49StukTV maakt nieuw seizoen De Drop voor Videoland