TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De eerste rit in lijn van de Vuelta gaat van Benidorm naar Calpe, beide aan de Zuid-Spaanse kust. Het peloton duikt echter al snel na het vertrek het binnenland in en krijgt daar flink wat klimmetjes voor de kiezen. Toch valt niet uit te sluiten dat het nog frisse deelnemersveld zo goed als compleet aankomt in Calpe en daar aan een massasprint begint. Klassementsrenners kunnen de benen nog even sparen.
In tegenstelling tot in het recente verleden is er een flink aantal topsprinters naar de Vuelta gekomen: Fernando Gaviria en Sam Bennett, om er maar eens een paar te noemen. Er valt ook wat te halen in Spanje, want er zijn ditmaal veel ritten die zich lenen voor een massasprint.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
De TV van gisteren: WK-wedstrijden trekken opnieuw veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 29 juni t/m donderdag 2 juli 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, Robin Hood
22:08Kijkers genieten van make-over in Huizenruilers: 'Eindelijk een eigen slaapkamer'
20:57Tina Nijkamp: 'Vivienne van den Assem presenteert Nederland op Vakantie (RTL4)'