TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De Verenigde Naties werden twee maanden na het einde van de Tweede Wereldoorlog opgericht door 51 landen. De belangrijkste doelstelling van deze internationale organisatie was de bevordering van vrede, veiligheid en mensenrechten. Inmiddels telt de VN 193 lidstaten en bestaat de organisatie 75 jaar. De viering van dit jubileum vindt vandaag plaats in het Vredespaleis in Den Haag.
De NOS registreert in 75 jaar Verenigde Naties deze bijeenkomst, waarin niet alleen aandacht is voor de geschiedenis van de organisatie, maar vooral ook voor de verhalen van mensen die persoonlijk te maken hebben gehad met de inbreng van de VN. De verhalen worden ondersteund door muziek van onder anderen Jeangu Macrooy, Giovanca en Douwe Bob. Acteur Benja Bruijning is de verteller.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Noa Vahle heeft zin in het WK Voetbal: 'Ik ben de enige die namens SBS6 gaat'
09:49Spraakmakende kandidate Julia keert terug in De Bondgenoten: 'Zo'n kans ga je nooit meer krijgen'
09:36Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op donderdag
09:22Jan Versteegh over grote veranderingen in De Bondgenoten: 'Wordt een spektakel'
08:56Tijl Beckand neemt 'met een beetje pijn in mijn hart' afscheid van Het Perfecte Plaatje Op Reis