TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Robert ten Brink is weer terug van weggeweest met 'zijn' All you need is love, al sinds 1992 een vaste waarde op de Nederlandse tv. De eerste uitzending was te zien op Nederland 2, bij toen nog de publieke omroep Veronica. Via SBS 6 kwam het programma uiteindelijk terecht bij RTL 4, waar er wekelijks gemiddeld ruim een miljoen kijkers op afstemmen.
De formule is in al die jaren dezelfde gebleven: geliefden verrassen en bij elkaar brengen, gebroken harten lijmen en stille liefdes openbaar maken. Toch moest er vorig jaar iets veranderen: de uitzendingen moesten zonder publiek worden opgenomen. Dat zal in dit seizoen niet anders zijn. Ook zullen er weer 'lovestreams' tussen geliefden zijn, die als alternatief moeten dienen voor een fysieke knuffel.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'
10:00Eva Eikhout deelt haar tv-aanraders: 'Of ik wil meedoen aan WIDM? Honderd procent'
09:42Wat een score: Nederland - Marokko trok recordaantal kijkers in het holst van de nacht