TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Een achttiende verjaardag is sowieso een mijlpaal, maar dat geldt helemaal voor kroonprinses Amalia. Vanaf nu kan ze officieel koningin worden. Ook zal ze vaker naar voren treden en zich meer gaan voorbereiden op het koningschap.
In de special Amalia 18 jaar schetst Dionne Stax een portret van de kroonprinses. Hiervoor spreekt ze onder anderen met koningshuiskenner en journalist Rick Evers, met wie ze in Wassenaar terugkijkt op de jeugd van Amalia en vooruitblikt op haar toekomst.
Couturier Edouard Vermeulen vertelt hoe ze als negenjarig meisje meedacht over de jurk die ze droeg bij de inhuldiging van haar vader in 2013. Ook staatsrechtdeskundige Peter Rehwinkel, die een boek over Amalia schreef, en opvoedcoach Marina van der Wal komen aan het woord.
Vanavond op TV: Nederland op film, The voice of Holland, A Day to Die
19:11Dennis van der Geest verlengt contract bij Talpa
18:00B&B Vol Liefde-baby op komst: Joy en Dani verwachten een kindje
16:40De streamingtip van de week: The Rip op Netflix
15:29Zo kwam Erik de Vogel bij Goede Tijden, Slechte Tijden terecht