TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Een achttiende verjaardag is sowieso een mijlpaal, maar dat geldt helemaal voor kroonprinses Amalia. Vanaf nu kan ze officieel koningin worden. Ook zal ze vaker naar voren treden en zich meer gaan voorbereiden op het koningschap.
In de special Amalia 18 jaar schetst Dionne Stax een portret van de kroonprinses. Hiervoor spreekt ze onder anderen met koningshuiskenner en journalist Rick Evers, met wie ze in Wassenaar terugkijkt op de jeugd van Amalia en vooruitblikt op haar toekomst.
Couturier Edouard Vermeulen vertelt hoe ze als negenjarig meisje meedacht over de jurk die ze droeg bij de inhuldiging van haar vader in 2013. Ook staatsrechtdeskundige Peter Rehwinkel, die een boek over Amalia schreef, en opvoedcoach Marina van der Wal komen aan het woord.
GTST Spoilers - maandag 27 t/m donderdag 30 april 2026
22:12Kijkers verdeeld over Kopen Zonder Kijken-stel met flink budget: 'Flabbergasted'
20:44Beveiliging duwt jongens live uit studio Eva Jinek: 'Zijn dit die gasten van Joling?'
16:10Deze BN'ers doen mee aan Hunted VIPS 2026
15:31Dit programma vervangt Rust en Vreugd op NPO 1