TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Politiek correct Nederland stond eind jaren 90 op z'n kop vanwege de uitspraken van de rector van het Utrechtse Niels Stensen College. In Andere tijden vertelt hij presentatrice Astrid Sy over die turbulente periode, net als oud-leerlingen. Wat was er aan de hand? De rector in kwestie, Matthé Sjamaar, trok destijds aan de bel omdat hij van mening was dat er te veel Marokkanen op zijn school zaten.
Agressie, intimidatie en gestolen tentamenvragen waren aan de orde van de dag, en het leerlingaantal nam steeds verder af. Na de mediastorm die Sjamaars uitspraken hadden veroorzaakt, ging het verder bergafwaarts met de reputatie van de school. Een sluiting was onvermijdelijk geworden. "De school was ongeneeslijk ziek”, blikt de rector terug in de uitzending.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip
10:41Keert Britt na Diederik ook terug in De Bondgenoten? Dit zegt ze zelf
10:00Buddy Vedder vindt dít een van de beste series ooit gemaakt: 'Je weet niet wat je kunt verwachten'
09:50Dit is hoe lang het nieuwe seizoen van B&B Vol Liefde duurt