TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Dionne Stax presenteert 10e editie Nederland staat op tegen kanker
André van Duin draagt Nederland staat op tegen kanker een warm hart toe. De 73-jarige komiek was in het verleden al meerdere malen betrokken bij de jaarlijkse tv-actie en verzorgt nu voorafgaand aan de jubileumeditie de speciale uitzending André staat op. In dit ‘voorprogramma’ blikt hij terug op de memorabelste momenten van de afgelopen tien edities.
Het KWF-benefiet heeft ook een persoonlijke lading voor Van Duin. Afgelopen januari verloor hij zijn man Martin Elferink aan de gevolgen van botkanker. Ondanks dit grote verdriet wil André er een positieve avond van maken die in het teken staat van zowel terugblikken als vooruitkijken. Daarom richt Van Duin zich ook op de toekomst van kankerbestrijding, die door het vele onderzoek hoopgevender is dan ooit.
Als je geen moment wil missen van de Premier League Darts 2026 vanuit Ahoy in Rotterdam dan is er goed nieuws, want het spektakel is gewoon te volgen op televisie!
Dit zie je met Koningsdag 2026 op tv
11:31Nieuw seizoen van Love Island wordt VIP-editie
10:31Pauw & De Wit gemist? Angela de Jong houdt wrange smaak over Marco Borsato
10:00Art Rooijakkers over Survive Your Family: 'Het is een mix van Expeditie Robinson en Rooijakkers over de Vloer'
09:41SBS6 zendt veelbesproken aflevering van Sergio in Italië met Marco Borsato uit