TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Dionne Stax presenteert 10e editie Nederland staat op tegen kanker
André van Duin draagt Nederland staat op tegen kanker een warm hart toe. De 73-jarige komiek was in het verleden al meerdere malen betrokken bij de jaarlijkse tv-actie en verzorgt nu voorafgaand aan de jubileumeditie de speciale uitzending André staat op. In dit ‘voorprogramma’ blikt hij terug op de memorabelste momenten van de afgelopen tien edities.
Het KWF-benefiet heeft ook een persoonlijke lading voor Van Duin. Afgelopen januari verloor hij zijn man Martin Elferink aan de gevolgen van botkanker. Ondanks dit grote verdriet wil André er een positieve avond van maken die in het teken staat van zowel terugblikken als vooruitkijken. Daarom richt Van Duin zich ook op de toekomst van kankerbestrijding, die door het vele onderzoek hoopgevender is dan ooit.
Wilfred Genee promoot nieuwe single met optreden in Oranjewinter
01:47Rutger Castricum over gezondheid Royston Drenthe en hun programma Nog één keer fit: 'Hij wil niets liever dan de oude worden'
21:40Dit vinden kijkers van de terugkeer van The Voice of Holland
18:40Johnny de Mol presenteert nieuwe SBS6-quiz Pokerface
15:20Jorik en Marilou uit Winter Vol Liefde uit elkaar