TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Er was een tijd dat Beau van Erven Dorens dagelijks aan de RTL Boulevard-desk stond om samen met Albert Verlinde de laatste showbizz-nieuwtjes door te nemen. Zo anders is Beau in Floradorp, waarvan vanavond de laatste aflevering is te zien. Hierin volgde Beau een jaar lang de bewoners van de Amsterdamse volksbuurt Floradorp.
Door met hen te praten en hun levensverhaal aan te horen, leerde Beau hen én de buurt beter kennen. De presentator - en producent - oogst opnieuw lof met dit programma, net als voor de series over daklozen die hij de afgelopen jaren maakte. “Ik hou ervan om in die maatschappij te duiken”, zegt Beau in het AD. “Programma’s te maken door alle lagen van de bevolking. Sociaal-maatschappelijke onderwerpen vind ik het interessantst.”
Donny Roelvink (28) doet controversiële uitspraken over rol van zijn toekomstige vrouw: 'Als ik haar dingen moet verbieden is ze al mijn vrouw niet'
12:22Bassie & Adriaan-acteur Hans Beijer op 78-jarige leeftijd overleden
12:15Naaktkalender van De Grannies van Amsterdam levert groot geldbedrag op
11:32FOMO show-ster Tobias Camman (37) baalt van zijn werk: 'Hartstikke sneu na je 30e'
11:10Wietze de Jager (37) loopt brandwonden op na radiostunt: 'Heftige pijn'