TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Er was een tijd dat Beau van Erven Dorens dagelijks aan de RTL Boulevard-desk stond om samen met Albert Verlinde de laatste showbizz-nieuwtjes door te nemen. Zo anders is Beau in Floradorp, waarvan vanavond de laatste aflevering is te zien. Hierin volgde Beau een jaar lang de bewoners van de Amsterdamse volksbuurt Floradorp.
Door met hen te praten en hun levensverhaal aan te horen, leerde Beau hen én de buurt beter kennen. De presentator - en producent - oogst opnieuw lof met dit programma, net als voor de series over daklozen die hij de afgelopen jaren maakte. “Ik hou ervan om in die maatschappij te duiken”, zegt Beau in het AD. “Programma’s te maken door alle lagen van de bevolking. Sociaal-maatschappelijke onderwerpen vind ik het interessantst.”
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Partnerbijdrage
Tina Nijkamp onderzoekt: is de stem van Caroline Tensen veranderd?
13:47Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip