TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Er was een tijd dat Beau van Erven Dorens dagelijks aan de RTL Boulevard-desk stond om samen met Albert Verlinde de laatste showbizz-nieuwtjes door te nemen. Zo anders is Beau in Floradorp, waarvan vanavond de laatste aflevering is te zien. Hierin volgde Beau een jaar lang de bewoners van de Amsterdamse volksbuurt Floradorp.
Door met hen te praten en hun levensverhaal aan te horen, leerde Beau hen én de buurt beter kennen. De presentator - en producent - oogst opnieuw lof met dit programma, net als voor de series over daklozen die hij de afgelopen jaren maakte. “Ik hou ervan om in die maatschappij te duiken”, zegt Beau in het AD. “Programma’s te maken door alle lagen van de bevolking. Sociaal-maatschappelijke onderwerpen vind ik het interessantst.”
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag