TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De schijnwerpers van Beste zangers zijn dit keer gericht op Miss Montreal, geboren als Sanne Hans (1984). Wulf, Tabitha, Stef Bos, Milow, Diggy Dex en Suzan & Freek brengen haar liedjes op eigen wijze ten gehore. En dat zijn er best wat, want Sanne heeft haar sporen in de muziekbusiness ruimschoots verdiend. Dat doet ze trouwens niet alleen; Miss Montreal is namelijk de naam van haar band. In 2008 scoorde de band met hun eerste single ‘Just a flirt’ direct een hit.
Meer lezen over Beste Zangers? Kijk dan hier!
Het nummer kwam op een elfde plaats in de Top 40. Het nummer ‘Hoe’, dat ze met Nielson opnam, werd in 2013 eveneens een hit. Sanne was verder jurylid in De beste singer-songwriter van Nederland en The voice of Holland. Ook had ze in 2016 haar eigen tv-programma: Lieve S-S-Sanne.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster