TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Na uitverkochte zalen in het hele land zie je Ik beloof niks van René van Meurs zaterdag bij SBS6. De show kreeg lovende kritieken en geldt als een van de beste cabaretprogramma’s van vorig jaar. De show betekende Van Meurs doorbraak bij het grote publiek en werd genomineerd voor de belangrijke cabaretprijs Neerlands hoop. In Ik beloof niks wil René zijn publiek graag vertellen over wat hij de laatste tijd allemaal heeft meegemaakt. Het zou zomaar een avond vol mooie verhalen, rake grappen en een flink tempo kunnen worden, maar hij belooft niks.
De kans dat je nog nooit een grap van Van Meurs hebt gehoord is klein. De 35-jarige comedian staat niet alleen al jaren in het theater, hij was ook één van de schrijvers van het tv-programma Dit was het nieuws. En ook daarnaast staat hij niet stil: René is al jaren onderdeel van het bekende stand-up-comedygezelschap Comedytrain.
Cabaret op zaterdag bij SBS6 is sinds begin dit jaar vaste prik. Van Meurs is al de achtste op rij die zijn show via de zender aan het publiek laat zien. Eerder konden we al genieten van onder meer Ronald Goedemondt, Brigitte Kaandorp en Rayen Panday. Volgende week schotelt SBS6 Jochen Otten voor, bekend van het satirische tv-programma Sluipschutters.
Er komt dus toch een livestream van De Bondgenoten
11:31Op deze datum zie je de nieuwe Nederlandse dramaserie Pro Deo met Tjitske Reidinga
10:58Make Up Your Mind komt met een special en dít is het thema
10:40De nieuwe realityserie van André Hazes is in oktober te zien
10:30De 5 beste programma's om deze week te streamen