TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Met het nieuwe programma Crime desk duikt RTL in het gat dat Peter R. de Vries achterliet: een wekelijks liveprogramma met spraakmakende misdaadzaken. John van den Heuvel en Mick van Wely (beiden misdaadverslaggevers van De Telegraaf) brengen het laatste misdaadnieuws, bijgestaan door Kees van der Spek, Thijs Zeeman en Ewout Genemans.
De presentatie is in handen van Marieke Elsinga. Het programma besteedt onder meer aandacht aan georganiseerde misdaad, liquidaties, corruptie, de mocro maffia, cybercrime en cold cases. Rechtbankverslaggeefster Saskia Belleman (ook van De Telegraaf) presenteert de rechtszaak van de week. Naast het vaste team van deskundigen schuiven wekelijks experts uit de misdaadwereld aan als advocaten, aanklagers, rechters en rechercheurs.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Heel Holland bakt, vtwonen weer verliefd op je huis, The First Wives Club
12:35Sinterklaas aangekomen op Texel ondanks weersomstandigheden en 'zeemonster'
10:03Spoiler: verbijstering bij eerste onthullingen The Masked Singer
09:28De TV van gisteren: Sinterklaasjournaal scoort torenhoog, kijkers genieten van The Masked Singer
06:47Vanavond op TV: Sport - Schaatsen: Wereldbeker in Salt Lake City, The tribute: Battle of the bands, Dodgeball: A True Underdog Story