TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het kampeerseizoen zit erop en dat betekent dat ook De 3 sterren camping de poorten sluit. Muzikant Alain Clark, 3FM-dj en presentator Eva Koreman en zangeres Mell zijn de laatste gasten die Nick Schilder, Simon Keizer en Kees Tol op de camping ontvangen. Mell - geboren als Melanie - is bepaald geen onbekende voor het Volendamse trio. Zij komt uit hetzelfde dorp en is een goede vriendin van Kees.
De kleindochter van The Cats-zanger Piet Veerman deed in 2015 mee aan The voice of Holland en heeft inmiddels een mooie carrière. Of de camping van de heren volgend jaar weer opengaat, is nog afwachten. Kees vond het in elk geval een geslaagd seizoen: “We hebben de prachtigste gesprekken gehad met de meest uiteenlopende gasten, van A-namen tot opkomend talent.”
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
'Vanaf deze datum is Grand Hotel aan Zee te zien'
12:01Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op vrijdag
09:39Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer