TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Na twee seizoenen met onbekende Nederlanders geven de makers van De alleskunner de komende vier weken BN'ers de kans zichzelf te bewijzen. Dertig beroemdheden gaan de strijd met elkaar aan om te bepalen wie van hen het meest veelzijdig is. De spelregels zijn eenvoudig: er staan veertig verschillende spelletjes op het programma en degene die het slechtst presteert, moet het programma direct verlaten. Het is dus zaak om alles een beetje te kunnen.
Of sterren als Nance Coolen, René Le Blanc, Charly Luske en Jody Bernal zulke multitalenten zijn moet blijken. Aan Shownieuws verklapte Luske al dat hij weinig gracieus is en zich bijzonder slecht kan concentreren. Bernal is trouwe kijker van het programma en wist thuis op de bank zeker dat hij het beter kon.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag
09:20Dit is wanneer het tweede seizoen van Sander en de kloof van start gaat
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4