TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Als het eerste seizoen van De erfgenaam iets heeft bewezen, is het wel dat Ruben Nicolai geregeld de grens over moet om een zaak op te lossen. Zo maakte hij al uitstapjes naar Duitsland en vanavond is hij voor de tweede maal in Indonesië te vinden. Ditmaal om te ontdekken wie recht heeft op de ongeclaimde erfenis van mevrouw Sikarti. Deze Indische dame liet een vermogen na van maar liefst 73.000 euro, maar Ruben en erfgenamenonderzoeker Klaas Zondervan kunnen in Nederland haar nageslacht niet traceren.
Daarom moet Nicolai zelf naar Indonesië om op basis van Sikarti's oude adresgegevens zijn zoektocht te vervolgen. In de gordel van smaragd ontdekt Ruben niet alleen de rechtmatige erfgenamen, maar ook de oude, beladen band tussen Nederland en Indonesië.
Partnerbijdrage
BBC NL serveert deze kerst een extra spannende special van The Madame Blanc Mysteries. Wat begint als een exclusief kerstavondevenement, verandert razendsnel in een race tegen de klok. Jean staat voor een levensgevaarlijke uitdaging.
Komende week in GTST: Vlammend venijnvuurwerk en de notoire nieuwjaarskater
22:55De Bondgenoten krijgt een kerstspecial en dit is wanneer die te zien is
15:20Rik van de Westelaken vindt twee keer Wie Is de Mol? per jaar te veel
14:08Heftig: Fadi gaat Peter te lijf in De Bondgenoten
13:05Terugkijken: Martijn Krabbé vertelt openhartig over zijn bewogen jaar (RTL Tonight)