TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In de tweede uitdaging van De grote kleine treinencompetitie moeten de teams keerpunten in de geschiedenis uitbeelden in een modelspoorbaan. Voor het Vlaamse jurylid en modelspoorexpert Evan Daes is dit zijn favoriete uitdaging. "Het is zo boeiend om je te verdiepen in een historisch thema, relevante onderwerpen uit te zoeken en die vervolgens in miniatuur na te bouwen."
Op een oppervlak van drie bij anderhalve meter verrijzen onder meer de val van de Berlijnse Muur en de opening van de eerste kerncentrale in 1954. "Het is een serieuze uitdaging om dit in drie dagen te verwezenlijken. De meeste bouwers zouden hier onder normale omstandigheden veel langer over doen, want eigenlijk is een modelspoorbaan nooit af." Marga van Praag is deze week gastjurylid.
Na weken vol nachtelijke wedstrijden, verrassende uitslagen en mooie goals is het eindelijk zover: de finale van het WK Voetbal 2026.
Vanavond op TV: North Sea Jazz, De erfgenaam, Monster Trucks
12:54Janine Abbring blikt terug op Zomergasten: 'Dat werd een stroef gesprek'
12:07Cast Flikken Rotterdam eert Cees Geel in rouwadvertentie: 'Dankbaar voor alles wat hij voor de serie heeft betekend'
11:44Neemt Els de Franse B&B van Magda over? B&B Vol Liefde-sterren geven update
10:44FIFA past halftime show van WK-finale aan na kritiek