TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In de tweede uitdaging van De grote kleine treinencompetitie moeten de teams keerpunten in de geschiedenis uitbeelden in een modelspoorbaan. Voor het Vlaamse jurylid en modelspoorexpert Evan Daes is dit zijn favoriete uitdaging. "Het is zo boeiend om je te verdiepen in een historisch thema, relevante onderwerpen uit te zoeken en die vervolgens in miniatuur na te bouwen."
Op een oppervlak van drie bij anderhalve meter verrijzen onder meer de val van de Berlijnse Muur en de opening van de eerste kerncentrale in 1954. "Het is een serieuze uitdaging om dit in drie dagen te verwezenlijken. De meeste bouwers zouden hier onder normale omstandigheden veel langer over doen, want eigenlijk is een modelspoorbaan nooit af." Marga van Praag is deze week gastjurylid.
Test hier zelf of jij De Slimste Mens bent
10:00Jochem Uytdehaage houdt tijdens de Olympische Spelen zijn hart vast: 'Er kan altijd iemand verrassen'
09:55Bij Ons op het Kamp-sterren schitteren in nieuwe realityserie over reizigersvrouwen
09:40Jurre Geluk gaat deze nieuwe realityshow presenteren
09:30De TV van gisteren: 3 miljoen kijkers genieten van de broers Van 't Wout die zilver en brons winnen op de Olympische Winterspelen