TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In de tweede uitdaging van De grote kleine treinencompetitie moeten de teams keerpunten in de geschiedenis uitbeelden in een modelspoorbaan. Voor het Vlaamse jurylid en modelspoorexpert Evan Daes is dit zijn favoriete uitdaging. "Het is zo boeiend om je te verdiepen in een historisch thema, relevante onderwerpen uit te zoeken en die vervolgens in miniatuur na te bouwen."
Op een oppervlak van drie bij anderhalve meter verrijzen onder meer de val van de Berlijnse Muur en de opening van de eerste kerncentrale in 1954. "Het is een serieuze uitdaging om dit in drie dagen te verwezenlijken. De meeste bouwers zouden hier onder normale omstandigheden veel langer over doen, want eigenlijk is een modelspoorbaan nooit af." Marga van Praag is deze week gastjurylid.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij