TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Fajah Lourens voegt zich bij het presentatieteam van Helden van nu. De fitnessgoeroe gaat op bezoek bij leden van de hulpdiensten die vorig jaar werden ingeschakeld bij het surfdrama bij Scheveningen. Zes ervaren surfers raakten begin mei voor de kust in de problemen toen het weer ineens omsloeg.
De groep verdween onder de golven bij het Noordelijk Havenhoofd, waarna een grootschalige zoekactie op gang kwam. Slechts een van de zes overleefde het ongeluk. Het incident maakte diepe indruk op de Scheveningse gemeenschap, een klein jaar na dato is de pijn nog steeds voelbaar. Lourens zet de betrokken hulpverleners in het zonnetje. Presentator Kevin Brouwer is in Nijmegen. Samen met voormalig TMF-gezicht Kristina Bozilovic eert hij een groep lokale helden.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Wat zuur! Joep Wennemars krijgt geen ruimte en botst op tegenstander (video)
19:11Zien: eerste beelden van de cast van The Passion 2026
16:38Leuk om te zien: Arjen Lubach verrast bakfanaat Danique met bezoek van Robèrt van Beckhoven
16:17De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'