TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Presentator Kevin Brouwer gaat voor De helden van nu samen met radio-dj Barry Paf naar Breda. Hier nemen ze een kijkje in een bus waar ouderen terechtkunnen, die behoefte hebben aan verbinding. Nance Coolen krijgt dit keer hulp van actrice en fotografe Micky Hoogendijk. Samen gaan ze op pad om mensen uit de zorg in het zonnetje te zetten. Nance vertelde onlangs in RTL Boulevard wie zij zoal verrassen. "Je denkt misschien gelijk aan ic-artsen en verplegers, maar er zijn ook heel veel mensen die verzorgen maar minder zichtbaar zijn. En die gaan wij bedanken.”
De presentatrice wordt erg blij van het programma: “De mensen die we bezoeken zijn zo leuk en positief, dat ik hoop dat we dat goed kunnen overbrengen. Ik wil dat iedereen hetzelfde gevoel krijgt."
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Nicolette en Edson onthullen geheimen van de Eilandraad
10:15Rik van de Westelaken presenteerde bijna het Eurovisie Songfestival 2021: 'Ik was stand-in'
09:48Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne
08:55De TV van gisteren: Hoofdpiet roept de noodtoestand uit in Het Sinterklaasjournaal en kijkers zijn niet blij