TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Binnen nu en tien jaar parkinson afremmen is de ambitie van de nieuwe stichting ParkinsonNL. Meer onderzoek is dus hard nodig en daarom vraagt De muziek gaat door aandacht voor 's werelds snelst groeiende hersenziekte. Presentator van dienst Jeroen van der Boom praat erover met onder meer neuroloog Bas Bloem, en de aan parkinson lijdende Rob de Nijs (78) en Ernst Daniël Smid (68), beiden het gezicht van de stichting.
Tijdens de live-uitzending krijgen ze muzikale verrassingen van bevriende artiesten en zingen beide zangers het ontroerende lied De muziek gaat altijd door, dat ze speciaal voor hun ambassadeurschap opnamen. Maar parkinson treft ook jongere mensen, laat deze special zien. Zij vertellen welke invloed de slopende ziekte op hún leven heeft.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Vanavond op TV: Dertigers, Het perfecte plaatje op reis, The Legend of Hercules
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:17Dit is wanneer GTST terugkeert na de zomerstop