TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Binnen nu en tien jaar parkinson afremmen is de ambitie van de nieuwe stichting ParkinsonNL. Meer onderzoek is dus hard nodig en daarom vraagt De muziek gaat door aandacht voor 's werelds snelst groeiende hersenziekte. Presentator van dienst Jeroen van der Boom praat erover met onder meer neuroloog Bas Bloem, en de aan parkinson lijdende Rob de Nijs (78) en Ernst Daniël Smid (68), beiden het gezicht van de stichting.
Tijdens de live-uitzending krijgen ze muzikale verrassingen van bevriende artiesten en zingen beide zangers het ontroerende lied De muziek gaat altijd door, dat ze speciaal voor hun ambassadeurschap opnamen. Maar parkinson treft ook jongere mensen, laat deze special zien. Zij vertellen welke invloed de slopende ziekte op hún leven heeft.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'