TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Binnen nu en tien jaar parkinson afremmen is de ambitie van de nieuwe stichting ParkinsonNL. Meer onderzoek is dus hard nodig en daarom vraagt De muziek gaat door aandacht voor 's werelds snelst groeiende hersenziekte. Presentator van dienst Jeroen van der Boom praat erover met onder meer neuroloog Bas Bloem, en de aan parkinson lijdende Rob de Nijs (78) en Ernst Daniël Smid (68), beiden het gezicht van de stichting.
Tijdens de live-uitzending krijgen ze muzikale verrassingen van bevriende artiesten en zingen beide zangers het ontroerende lied De muziek gaat altijd door, dat ze speciaal voor hun ambassadeurschap opnamen. Maar parkinson treft ook jongere mensen, laat deze special zien. Zij vertellen welke invloed de slopende ziekte op hún leven heeft.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
De TV van gisteren: Kijkers zien Oranje wéér verliezen na penalty's
07:00GTST Spoilers - maandag 6 t/m donderdag 9 juli 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Sold on SLC, Sudden Impact
06:02Kijken: Samenvatting WK voetbal Nederland – Marokko
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden