TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Binnen nu en tien jaar parkinson afremmen is de ambitie van de nieuwe stichting ParkinsonNL. Meer onderzoek is dus hard nodig en daarom vraagt De muziek gaat door aandacht voor 's werelds snelst groeiende hersenziekte. Presentator van dienst Jeroen van der Boom praat erover met onder meer neuroloog Bas Bloem, en de aan parkinson lijdende Rob de Nijs (78) en Ernst Daniël Smid (68), beiden het gezicht van de stichting.
Tijdens de live-uitzending krijgen ze muzikale verrassingen van bevriende artiesten en zingen beide zangers het ontroerende lied De muziek gaat altijd door, dat ze speciaal voor hun ambassadeurschap opnamen. Maar parkinson treft ook jongere mensen, laat deze special zien. Zij vertellen welke invloed de slopende ziekte op hún leven heeft.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los