TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Binnen nu en tien jaar parkinson afremmen is de ambitie van de nieuwe stichting ParkinsonNL. Meer onderzoek is dus hard nodig en daarom vraagt De muziek gaat door aandacht voor 's werelds snelst groeiende hersenziekte. Presentator van dienst Jeroen van der Boom praat erover met onder meer neuroloog Bas Bloem, en de aan parkinson lijdende Rob de Nijs (78) en Ernst Daniël Smid (68), beiden het gezicht van de stichting.
Tijdens de live-uitzending krijgen ze muzikale verrassingen van bevriende artiesten en zingen beide zangers het ontroerende lied De muziek gaat altijd door, dat ze speciaal voor hun ambassadeurschap opnamen. Maar parkinson treft ook jongere mensen, laat deze special zien. Zij vertellen welke invloed de slopende ziekte op hún leven heeft.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:12Hilarisch: Raymond Mens gaat op krokodillenjacht in New Orleans (video)
09:57Shownieuws: Sander de Kramer trouwt Rotterdamse burgemeester Carola Schouten (video)
09:20De TV van gisteren: André Rieu en Emma Kok scoren als enige op zomerse avond
06:47Vanavond op TV: De verloskundigen, Beste zangers, 48 Hrs.