TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Bram Douwes hoeft nog 'maar' drie dagen te overleven om De slimste mens op zijn naam te schrijven. Hij komt namelijk middenin de finaleweek terug in de kennisquiz. Hij was in drie van zijn zeven gespeelde afleveringen de slimste en is dus een geduchte tegenstander.
Al meer dan 23.000 vragen heeft Philip Freriks gesteld in De slimste mens. De makers bereiden ze altijd grondig voor, ook voor deze derde aflevering van de finaleweek. De vragen voor de galerijronde, het collectieve geheugen en de finale test de eindredacteur bijvoorbeeld met een kijkerspanel.
Freriks tipt af en toe ook vragen, maar "Die vinden ze nooit goed", zei hij onlangs op NPO Radio 2. "Dan zeg ik: wie is de eerste minister van België? Vinden ze geen leuke vraag. Niemand weet het, ik ook niet." De quiz presenteren noemt hij een vak apart. "Je moet heel alert zijn en leuke opmerkingen maken. In het begin vond ik dat nogal lastig." Wie destijds de doorslag gaf om toch quizmaster te worden? Dat kan er maar één zijn natuurlijk: "Maarten van Rossem."
De TV van gisteren: Wie Is de Mol?-kijkers op het puntje van hun stoel bij spannende eliminatie
06:47Vanavond op TV: Ruben en de verborgen strijd van Myanmar, Gooische vrouwen, A Thousand Words
10:40De TV van gisteren: RTL dendert als een trein over NPO 1 dat historisch slechte avond beleefde
10:10Beau van Erven Dorens over vertrek Renze: 'Ontzettend jammer'
09:40Diederik Jekel schrikt van kritiek op deelnemers Zwaard van Damocles: 'Het is maar een spelletje!'