TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Steeds meer winkels gaan failliet, waaronder bekende ketens zoals Didi, Hudson’s Bay, Kijkshop en Intertoys. Tegelijkertijd schieten de webshops als paddenstoelen uit de grond, Nederland winkelt massaal online. In Stand van Nederland aandacht voor de gevolgen hiervan voor de aloude winkelstraat: die komt langzaamaan leeg te staan. De belangrijkste vraag hierbij is: is het tij nog te keren?
Aan het woord komt onder meer ondernemer Roland Kahn, oprichter van de inmiddels failliete kledingketen CoolCat. De programmamakers nemen ook een kijkje in Sauwerd in Groningen. Hier besloten de inwoners in actie te komen toen de enige supermarkt van het dorp dreigde te sluiten. Direct werd er een dorpscoöperatie opgericht om de winkel in eigen hand te nemen.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk