TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Anny en haar zoon Aaron willen van een voormalige lagere school in het Brabantse Oostelbeers een woonzorgcomplex maken voor mensen met een lichamelijke en verstandelijke beperking. Het doel is om voor de bewoners een thuisgevoel te creëren. Een belevingstuin zou het woonhuis compleet maken. Zo’n tuin werkt namelijk therapeutisch voor mensen met een beperking. Alleen hangt hier wel een duur prijskaartje aan.
De bouw is gestart en rond oktober 2021 gaat het huis open. Anny heeft al hun spaargeld in het huis gestopt, maar er is geen geld meer voor de therapietuin. Om moeder en zoon te helpen zetten de duo’s Samantha Steenwijk en Joris Linssen en Stella Bergsma en Carolien Borgers tijdens de quiz hun beste beentje voor en spelen ze zoveel mogelijk geld bij elkaar.
Televisie- en radiopresentator Bas Westerweel op 62-jarige leeftijd overleden
16:29Zo kun je dit weekend live én gratis naar Max Verstappen op de Nürburgring kijken
14:57Jack van Gelder ontkracht uitspraak over Hélène Hendriks: 'Totaal niet boos'
14:18Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire