TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Anny en haar zoon Aaron willen van een voormalige lagere school in het Brabantse Oostelbeers een woonzorgcomplex maken voor mensen met een lichamelijke en verstandelijke beperking. Het doel is om voor de bewoners een thuisgevoel te creëren. Een belevingstuin zou het woonhuis compleet maken. Zo’n tuin werkt namelijk therapeutisch voor mensen met een beperking. Alleen hangt hier wel een duur prijskaartje aan.
De bouw is gestart en rond oktober 2021 gaat het huis open. Anny heeft al hun spaargeld in het huis gestopt, maar er is geen geld meer voor de therapietuin. Om moeder en zoon te helpen zetten de duo’s Samantha Steenwijk en Joris Linssen en Stella Bergsma en Carolien Borgers tijdens de quiz hun beste beentje voor en spelen ze zoveel mogelijk geld bij elkaar.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'