TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Anny en haar zoon Aaron willen van een voormalige lagere school in het Brabantse Oostelbeers een woonzorgcomplex maken voor mensen met een lichamelijke en verstandelijke beperking. Het doel is om voor de bewoners een thuisgevoel te creëren. Een belevingstuin zou het woonhuis compleet maken. Zo’n tuin werkt namelijk therapeutisch voor mensen met een beperking. Alleen hangt hier wel een duur prijskaartje aan.
De bouw is gestart en rond oktober 2021 gaat het huis open. Anny heeft al hun spaargeld in het huis gestopt, maar er is geen geld meer voor de therapietuin. Om moeder en zoon te helpen zetten de duo’s Samantha Steenwijk en Joris Linssen en Stella Bergsma en Carolien Borgers tijdens de quiz hun beste beentje voor en spelen ze zoveel mogelijk geld bij elkaar.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji