TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Begin jaren 90 ontstond in Rotterdam gabberhouse, dat de hele wereld veroverde. Henny Huisman gaat er in Een programma over de jaren negentig eens goed voor zitten. Aan de basis van de gabber stonden onder anderen Speedy J (Rotterdammer Jochem Paap) en zijn monsterhit ‘Pullover’, en dj’s Rob Janssen van gabberclub Parkzicht en Paul Elstak, die Rotterdam Records oprichtte.
‘Poing’ van Rotterdam Termination Source haalde in 1992 zelfs de top 40. ‘Kenners’ moesten uiteraard niets hebben van de botte muziek, maar inmiddels is gabber pure nostalgie. Hakkende veertigers leefden zich tot de coronacrisis nog geregeld uit op retro-party’s. Thunderdome trok in oktober vorig jaar nog veertigduizend mensen uit meer dan veertig landen naar de Jaarbeurs in Utrecht.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Kijkers kunnen niet stoppen met lachen om nieuwe Vandaag Inside-promo
12:01Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen