TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Zwanger zijn in een afgelegen dorpje in Oeganda is op zijn zachtst gezegd een uitdaging voor Suzan uit Grenzeloos verliefd: Baby in het buitenland. Het is er warm en het ziekenhuis ligt op uren rijafstand. De 34-jarige is in verwachting van haar vijfde kind sinds ze in 2008 naar het Afrikaanse land verhuisde. In eerste instantie voor vrijwilligerswerk, een kindertehuis opzetten, en later ook voor de liefde.
De Nederlandse viel als een blok voor de charismatische pastor Zenon, met wie ze een jongen en meisje adopteerde en zelf twee zoons kreeg. Jennifer Hoffman reist naar Oeganda om het nieuwste gezinslid met eigen ogen te bekijken. Van pril babygeluk is er vaak geen sprake in het land; door de bijgelovige bevolking lopen pasgeborenen groot gevaar. (HH)
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Linda de Mol presenteert nieuwe quizshow Postcode Loterij In de Ring
08:34RTL verplaatst B&B Vol Liefde: De Aftrap
08:00Carlo Boszhard haalt herinneringen op aan Viola Holt: 'Het gemak waarmee zij schakelde, was meesterlijk'
07:58Opsporing Verzocht verhuist naar de maandagavond
07:53De TV van gisteren: Laatste aflevering Chateau Meiland scoort prima kijkcijfers