TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De Vlaamse documentairemaker Eric Goens toont in dit tweede seizoen van Helden van hier: Het interventie team weer spectaculaire acties van de Belgische politie. De korpsen van Hasselt, Sint-Niklaas en Aalst geven een uniek inkijkje in het soms gevaarlijke werk van de dienders.
Als het voor de cameraman te gevaarlijk wordt zijn er de bodycams van de agenten die het overnemen, zodat ook de spannendste momenten worden vastgelegd. Agenten komen regelmatig ter plaatse voor een simpele melding, waarbij de sfeer ineens volledig omslaat. Goens is een gerenommeerd journalist en kreeg veel lof voor zijn documentaireserie over de Belgische probleemgemeente Molenbeek. Hij spraak daar onder meer met jongeren en ondernemers die de wijk zien verpauperen.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Ook Valentijne en Diederik keren terug in De Bondgenoten
19:59Jaap Reesema presenteert nieuwe talentenjacht Sing With Me
16:24De 6 beste programma's om deze week te streamen
15:44Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
14:25Het NOS Journaal van 20:00 uur is voorlopig niet te zien op NPO 1: dit is waarom