TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De Vlaamse documentairemaker Eric Goens toont in dit tweede seizoen van Helden van hier: Het interventie team weer spectaculaire acties van de Belgische politie. De korpsen van Hasselt, Sint-Niklaas en Aalst geven een uniek inkijkje in het soms gevaarlijke werk van de dienders.
Als het voor de cameraman te gevaarlijk wordt zijn er de bodycams van de agenten die het overnemen, zodat ook de spannendste momenten worden vastgelegd. Agenten komen regelmatig ter plaatse voor een simpele melding, waarbij de sfeer ineens volledig omslaat. Goens is een gerenommeerd journalist en kreeg veel lof voor zijn documentaireserie over de Belgische probleemgemeente Molenbeek. Hij spraak daar onder meer met jongeren en ondernemers die de wijk zien verpauperen.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los