TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Deze keer geen nostalgische beelden van een fladderende Penney de Jager in de Toppop-studio, maar van een minstens zo iconische verschijning. Het beste van ... staat een kleine drie kwartier in het teken van Beyoncé. DE ‘Queen Bee’ was hét rolmodel van de jaren 0, een sterke zwarte vrouw die weet wat ze wil. In 1998 brak ze door met Destiny’s Child met het nummer ‘No, no, no’. De bestverkopende vrouwengroep ooit scoorde later een monsterhit met ‘Independent women (Part 1)’.
Solo pakte Beyoncé uit met onder meer ‘Single ladies (Put a ring on it)’. Met haar spectaculaire stem, krachtige optredens en imposante videoclips was ze de grootste entertainer van haar tijd. BN’ers delen hun favoriete nummers en clips en vertellen wat Beyoncé voor hen betekent.
De TV van gisteren: 3 miljoen kijkers genieten van de broers Van 't Wout die zilver en brons winnen op de Olympische Winterspelen
06:00Programma Olympische Winterspelen donderdag 19 februari: Nuis en Wennemars komen in actie op 1.500 meter
03:42Komende week in GTST: Zinloze zelfdeceptie en de consciëntieuze comazuipers
20:20'Eén tegen 100 terug naar de zondag'
20:04'Op deze datum start de serie Kees Flodder'