TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Stefano Keizers is de favoriet van dit seizoen
Na tien weken vol mooie en minder geslaagde foto’s is het tijd voor de finale van Het perfecte plaatje. het eerste gedeelte welteverstaan, want de finale is dit jaar opgesplitst in twee delen. Vorige week werd bekend dat Stefano Keizers, Bibi Breijman en Janny van der Heijden de finalisten van dit jaar zijn doordat er in de halve finale niemand naar huis moest. Het drietal gaat nu een extra lange finalereis maken door Nederland. Te beginnen op de Waddeneilanden.
De kandidaten starten op Vlieland en gaan vanaf daar eilandhoppen om de seizoenswisseling in dit unieke natuurgebied vast te leggen. Er is zo veel te zien dat de ontknoping pas volgende week wordt uitgezonden. De finale van Het Perfecte Plaatje bestaat dus uit 2 afleveringen. Op dinsdag 15 december blijven er 2 finalisten over en de eindfinale is te zien op dinsdag 22 december op RTL 4 om 20.30 uur.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:27Samenvatting Nederland – Tunesië WK voetbal (video)