TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Eén hit scoorden de Boomtown Rats slechts in Nederland, het onvergetelijke ‘I don't like mondays’. In het Verenigd Koninkrijk was de Ierse band weliswaar een stuk langer succesvol, maar ook daar waren de beste dagen van de formatie begin jaren 80 al wel voorbij. In Het uur van de wolf blikken de bandleden - samen met collega’s als Bono en Sting - terug op hun hoogtijdagen en bekijken ze wat ze hebben betekend voor de Ierse muziekscene.
Frontman Bob Geldof groeide na het einde van de Boomtown Rats uit tot een boegbeeld van de strijd voor een betere wereld. Zo was hij de drijvende kracht achter Live Aid, een benefietconcert waarin megasterren in 1985 geld inzamelden voor hongerend Afrika. Het leverde Geldof een koninklijke titel én de bijnaam ‘Saint Bob’ op.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje