TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Eén hit scoorden de Boomtown Rats slechts in Nederland, het onvergetelijke ‘I don't like mondays’. In het Verenigd Koninkrijk was de Ierse band weliswaar een stuk langer succesvol, maar ook daar waren de beste dagen van de formatie begin jaren 80 al wel voorbij. In Het uur van de wolf blikken de bandleden - samen met collega’s als Bono en Sting - terug op hun hoogtijdagen en bekijken ze wat ze hebben betekend voor de Ierse muziekscene.
Frontman Bob Geldof groeide na het einde van de Boomtown Rats uit tot een boegbeeld van de strijd voor een betere wereld. Zo was hij de drijvende kracht achter Live Aid, een benefietconcert waarin megasterren in 1985 geld inzamelden voor hongerend Afrika. Het leverde Geldof een koninklijke titel én de bijnaam ‘Saint Bob’ op.
Jurre Geluk gaat deze nieuwe realityshow presenteren
09:30De TV van gisteren: 3 miljoen kijkers genieten van de broers Van 't Wout die zilver en brons winnen op de Olympische Winterspelen
06:00Programma Olympische Winterspelen donderdag 19 februari: Nuis en Wennemars komen in actie op 1.500 meter
03:42Komende week in GTST: Zinloze zelfdeceptie en de consciëntieuze comazuipers
20:20'Eén tegen 100 terug naar de zondag'