TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Eén hit scoorden de Boomtown Rats slechts in Nederland, het onvergetelijke ‘I don't like mondays’. In het Verenigd Koninkrijk was de Ierse band weliswaar een stuk langer succesvol, maar ook daar waren de beste dagen van de formatie begin jaren 80 al wel voorbij. In Het uur van de wolf blikken de bandleden - samen met collega’s als Bono en Sting - terug op hun hoogtijdagen en bekijken ze wat ze hebben betekend voor de Ierse muziekscene.
Frontman Bob Geldof groeide na het einde van de Boomtown Rats uit tot een boegbeeld van de strijd voor een betere wereld. Zo was hij de drijvende kracht achter Live Aid, een benefietconcert waarin megasterren in 1985 geld inzamelden voor hongerend Afrika. Het leverde Geldof een koninklijke titel én de bijnaam ‘Saint Bob’ op.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?