TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Eén hit scoorden de Boomtown Rats slechts in Nederland, het onvergetelijke ‘I don't like mondays’. In het Verenigd Koninkrijk was de Ierse band weliswaar een stuk langer succesvol, maar ook daar waren de beste dagen van de formatie begin jaren 80 al wel voorbij. In Het uur van de wolf blikken de bandleden - samen met collega’s als Bono en Sting - terug op hun hoogtijdagen en bekijken ze wat ze hebben betekend voor de Ierse muziekscene.
Frontman Bob Geldof groeide na het einde van de Boomtown Rats uit tot een boegbeeld van de strijd voor een betere wereld. Zo was hij de drijvende kracht achter Live Aid, een benefietconcert waarin megasterren in 1985 geld inzamelden voor hongerend Afrika. Het leverde Geldof een koninklijke titel én de bijnaam ‘Saint Bob’ op.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Vanavond op TV: Shetland, Het perfecte plaatje op reis, King Arthur: Legend of the Sword
20:54Interview Raymond Mens onderbroken door Argentijnse fan: 'En nu wegwezen!' (video)
15:35Frank van Leeuwen presenteert ook de talkshow Goedenavond Nederland
13:56Kees Momma 'totaal ingestort' door extreme hitte
13:34Valentijne tegen Milan in De Bondgenoten: 'Je doet alsof ik een achterlijke ben'