TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De recensenten waren in 1995 vrij eensgezind dat ze zelden zoiets verschrikkelijks hadden gezien als Showgirls van Paul Verhoeven. Slecht geacteerd, een waardeloos verhaal over een stripper die carrière wil maken, en heel veel blote borsten. Jeffrey McHale laat in Het uur van de wolf zien wat er allemaal is gezegd en geschreven over de film en zijn regisseur. Die overigens nooit vies is geweest van een relletje.
Hoe kon iets wat in de bioscoop flopte en totaal is afgemaakt omdat het op alle fronten niets om het lijf heeft, tóch een cultklassieker worden? Is de film bij nader inzien geen teken van vrouwenhaat maar viert hij juist de kracht van het feminisme? McHale analyseert de carrière van Verhoeven en plaatst diens meesterwerk van wansmaak in perspectief.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'