TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De recensenten waren in 1995 vrij eensgezind dat ze zelden zoiets verschrikkelijks hadden gezien als Showgirls van Paul Verhoeven. Slecht geacteerd, een waardeloos verhaal over een stripper die carrière wil maken, en heel veel blote borsten. Jeffrey McHale laat in Het uur van de wolf zien wat er allemaal is gezegd en geschreven over de film en zijn regisseur. Die overigens nooit vies is geweest van een relletje.
Hoe kon iets wat in de bioscoop flopte en totaal is afgemaakt omdat het op alle fronten niets om het lijf heeft, tóch een cultklassieker worden? Is de film bij nader inzien geen teken van vrouwenhaat maar viert hij juist de kracht van het feminisme? McHale analyseert de carrière van Verhoeven en plaatst diens meesterwerk van wansmaak in perspectief.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'