TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
22 kilo in een week, dat is nogal wat. Zelfs een doorgewinterde dealer zou daar moeite mee hebben. Maar Timo en zijn Homies zijn geen doorgewinterde dealers. Ze weten helemaal niks van drugshandel.
Timo (Robert de Hoog) kan er ook nog eens helemaal niks aan doen. Terwijl hij druk bezig was zijn ex Sophie (Charlie Chan Dagelet) te proberen te heroveren, heeft Sebas (Manuel Broekman) zich in de nesten gewerkt.
En hoe: zijn problemen zijn zo groot dat hij van een Russische gangster een week de tijd krijgt om 22 kilo cocaine te verhandelen, of anders... Sebas zou Sebas niet zijn als hij zijn Homies – en huisgenoten – Timo, Felix (Gijs Naber) en Mark (Tibor Lukács) niet mee zou slepen in zijn ellende.
Want een ellende is het, drugs dealen als je niks van drugs dealen weet.
Naast de hoofdrolspelers komen er in Homies nog een flink aantal bekende koppen voorbij. BN'ers als Jennifer Hoffman, Geza Weisz, Sanne Vogel, Cees Geel, Hans Kesting en Horace Cohen laten allemaal hun gezicht zien.
Ook regisseur Jon Karthaus heeft een klein rolletje: hij speelt Alfons de junk.
Partnerbijdrage
Ammar blikt vooruit op Moordfeest: ‘Kijkers gaan me zien stuntelen’
06:47Vanavond op TV: Glasland, The floor, Resident Evil: Welcome to Raccoon City
20:57De deelnemers van Wie Is de Mol? 2026 zijn bekend
11:55Guido uit Winter Vol Liefde over mogelijke nieuwe liefde voor Elsje: 'Geen kantoorpikkie'
10:27Dennis uit Married at First Sight geeft update na heftig jaar: 'Volledig onderschat'