TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
22 kilo in een week, dat is nogal wat. Zelfs een doorgewinterde dealer zou daar moeite mee hebben. Maar Timo en zijn Homies zijn geen doorgewinterde dealers. Ze weten helemaal niks van drugshandel.
Timo (Robert de Hoog) kan er ook nog eens helemaal niks aan doen. Terwijl hij druk bezig was zijn ex Sophie (Charlie Chan Dagelet) te proberen te heroveren, heeft Sebas (Manuel Broekman) zich in de nesten gewerkt.
En hoe: zijn problemen zijn zo groot dat hij van een Russische gangster een week de tijd krijgt om 22 kilo cocaine te verhandelen, of anders... Sebas zou Sebas niet zijn als hij zijn Homies – en huisgenoten – Timo, Felix (Gijs Naber) en Mark (Tibor Lukács) niet mee zou slepen in zijn ellende.
Want een ellende is het, drugs dealen als je niks van drugs dealen weet.
Naast de hoofdrolspelers komen er in Homies nog een flink aantal bekende koppen voorbij. BN'ers als Jennifer Hoffman, Geza Weisz, Sanne Vogel, Cees Geel, Hans Kesting en Horace Cohen laten allemaal hun gezicht zien.
Ook regisseur Jon Karthaus heeft een klein rolletje: hij speelt Alfons de junk.
Mexx uit B&B Vol Liefde onthult: 'Dit heb ik van het programma geleerd'
13:14Dit programma vervangt We Zijn er Bijna! op NPO1
12:12'Dit is het mooiste fragment van dit seizoen van B&B Vol Liefde'
11:01Met dit programma keert Huub Stapel als presentator terug op tv
10:10Zo laat moet je klaarzitten voor de reünie van B&B Vol Liefde op Videoland