TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De lustrumreeks van Hunted was reden voor de makers om uit te pakken met een vipversie. Na vijf seizoenen onbekende Nederlanders te hebben opgejaagd, gaat het genadeloze opsporingsteam onder leiding van undercoveragent Marcel van de Ven ditmaal achter bekende koppels aan.
De komende weken is te zien hoe Kim Feenstra en Birgit Schuurman als duo samenwerken om de hunters voor te blijven. Ook Dennis Weening en Klaas van der Eerden vormen een team, evenals Mocro maffia-acteurs Bilal Wahib en Oussama Ahammoud. Bilal: "We hebben door het hele land wel goeie connecties maar ik weet gewoon niet waar ik word neergezet. Zelfs op de Waddeneilanden ken ik mensen, in Groningen ook, in Maastricht kunnen we ook altijd ergens terecht. En ik hoop dat onze bekendheid en charmes ons gaan helpen."
Marcel van de Ven heeft als hoofd van het opsporingsteam al heel wat gezien, toch was hij verbaasd door de BN'ers: "Ik was eigenlijk best nieuwsgierig of het ze zou lukken. Maar ze hebben alles uit de kast gehaald en hun netwerk ingezet om uit onze handen te blijven. Het is echt een spektakel." Ook is Van de Ven diep onder de indruk van zijn eigen team. Vooral de cyberdivisie is zo op dreef dat hij er zelfs een beetje bang van wordt: "Ze waren dit seizoen baanbrekend. Je ziet dat de ontwikkelingen in opsporing steeds meer in de digitale wereld plaatsvindt en deze jongens zijn gewoon zo ontzettend goed."
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Het NOS Journaal van 20:00 uur is voorlopig niet te zien op NPO 1: dit is waarom
13:52Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie