TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Corona nekt de artiesten van Ik geloof in mij. Zo is René le Blanc nog nooit zo populair geweest, maar al zijn optredens zijn noodgedwongen afgelast. Om zichzelf toch in de kijker te spelen bij de fans, zoekt hij naar mogelijkheden om 'het totaalproduct René le Blanc' onder de aandacht te brengen. Hij werkt aan merchandise en overweegt als presentator aan de slag te gaan.
Rutger richt al zijn energie op het inzingen van zijn nieuwe album en de organisatie van zijn jubileumconcert. Maar zonder Ivana om de techniek te regelen dreigt de livestream in het water te vallen. Daarnaast geeft Gio Swikker een privé-optreden voor een fan dat wel erg intiem af dreigt te lopen. Verder maakt zanger Martin van Doorn zijn opwachting, hij werkt al 25 jaar aan zijn doorbraak.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'