TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Jaap van Zweden vierde gisteren zijn zestigste verjaardag in het Concertgebouw met Beethovens Fidelio. Die opera, die werd uitgevoerd in het kader van het Beethovenjaar, is vanavond te zien in Jaap van Zweden dirigeert Beethovens Fidelio. De dirigent zou oorspronkelijk Götterdämmerung leiden, het laatste deel van Wagners vierluik Ring des Nibelungen, maar in de huidige omstandigheden was dat een maatje te groot voor de zaal.
In de integrale uitzending van Fidelio dirigeert Van Zweden het Radio Filharmonisch Orkest, waarvan hij van 2005 tot 2011 chef-dirigent was, en het Groot Omroepkoor. Sopraan Anja Kampe is Leonore/Fidelio, tenor Daniel Frank speelt Florestan, en bas-bariton Falk Struckmann vertolkt de rol van Rocco. Robert Holl treedt op als verteller.
Het sprintweekend op het Circuit of the Americas brengt de Formule 1-actie in een compact jasje tijdens de GP van de Verenigde Staten: slechts één vrije training, gevolgd door sprintkwalificatie op vrijdag, de sprintrace en reguliere kwalificatie op zaterdag, en de grote race op zondagavond. Daarnaast staat er veel op het spel voor de coureurs in Austin.
Brankele Frank over winst De Slimste Mens: 'Het was een feestje'
09:55Video: Van wie zijn de villa's in Gooische Vrouwen?
08:12De TV van gisteren: Ondanks hoge cijfers kent De Slimste Mens minst bekeken finale in jaren
08:00Het zevende seizoen van Gooische Vrouwen gaat van start bij Videoland
06:47Vanavond op TV: Ook dat nog!, Expeditie Robinson, Tropic Thunder