TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De Special Forces, met een van de zwaarste opleidingen van Nederland, zijn niet voor iedereen weggelegd. Voor zijn nieuwe programma Kamp van Koningsbrugge heeft Jeroen van Koningsbrugge vijftien gewone burgers bereid gevonden om de uitdaging aan te gaan. De commando's pakken de elf mannen en vier vrouwen bepaald niet met een fluwelen handschoen aan.
Alles wat bij hun vak hoort, moeten zij ook leren. Rennen met een zware bepakking op de rug, tijgeren, duiken van snelle boten, en dit alles met slechts twee uur slaap. Gelukkig is er Jeroen om de bikkels moed in te spreken. Zijn steun zal hard nodig zijn de komende afleveringen. Fysiek is het al een zware beproeving, maar het gaat vooral om de mentale strijd. Uiteindelijk zal blijken wie hierin het sterkst is.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag