TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het draait om pilletjes met visolie (omega 3, 6, 9) in deze Keuringsdienst van waarde-klassieker. De lijst van voordelen die aan visolie wordt toegeschreven is eindeloos. Ze zouden onder meer depressies stoppen en het verouderingsproces vertragen. Maar welke vis er nou in zit? Dat vermeldt geen enkel etiket. En hoe haal je olie uit een vis?
Het team gaat naar België, waar de doorzichtige capsules worden gevuld. En Marijn Frank bezoekt Peru, om met eigen ogen te zien hoe de vissen uit de zee worden gevist en hoe de olie daar vervolgens uit wordt gewonnen. De vissers in het Zuid-Amerikaanse land hebben nog nooit van de omega 3-capsules gehoord, die bij ons als warme broodjes over de toonbank gaan. Waarom eten jullie niet gewoon vis, vragen de vissers zich af. (HH)
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Misdaadserie Een van Ons geïnspireerd op moord Marianne Vaatstra komt naar Netflix
09:04Ook deze BN'ers doen mee aan Roadtrippers VIPS
08:45De TV van gisteren: Ruim 2 miljoen kijkers zien Nederland zilver pakken op de ploegenachtervolging
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, De Bogaartjes, The Mummy
22:05Kijkers raken niet uitgepraat over de brekende stuwdam van Claudia