TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het nieuwe seizoen van De keuringsdienst van waarde begint met een drieluik over het fokken van dieren. De rol van boerderijen is enorm veranderd sinds de jaren 50 van de vorige eeuw: de bedrijven zijn nu veel groter. De dieren veranderden niet zo snel mee, maar daar werden specifieke fokprogramma’s voor opgezet.
In de eerste aflevering van de drie specials draait het om het varken. Sommige varkens schijnen tegenwoordig wel veertig biggen per jaar te werpen. Dat is veel meer dan vroeger, maar hoe zorg je ervoor dat een dier alsmaar meer nakomelingen krijgt? Een slager laat zien dat het varken inderdaad anders is dan vroeger. Zo heeft een varken nu één rib meer en een aantal tepels extra. Die zijn nodig om meer biggetjes te kunnen dragen en te voeden.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
'Vanaf deze datum is Grand Hotel aan Zee te zien'
12:01Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op vrijdag
09:39Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer