TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Decennialang was André van Duin de man van de grappen en grollen, de shows met Corrie van Gorp en Frans van Dusschoten en typetjes zoals Joep Meloen. De laatste jaren laat hij zich van een andere kant zien: als acteur in Het geheime dagboek van Hendrik Groen, als presentator van Heel Holland bakt én als zanger.
Begin vorig jaar maakte hij diepe indruk in De wereld draait door, waar hij met zijn versie van ‘La bohème’ van Charles Aznavour een ode bracht aan zijn overleden man Martin. Dat lied zingt hij opnieuw voor Kleinsma. Van Duin deelt ook grappige anekdotes uit zijn carrière, vertelt over zijn voorbeelden en over de nieuwe generaties kleinkunstenaars. Samen met zijn gastvrouw zingt hij het duet ‘Mooi Amsterdam’ van Wim Sonneveld en Willy Alberti.
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel