TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het gevatte politieduo Riggs (Mel Gibson) en Murtaugh (Danny Glover) mag ook in dit vierde deel van de Lethal Weapon-reeks weer aan de bak.
Dit keer krijgen ze het aan de stok met een stel Aziaten, die in mensensmokkel en vals geld zijn gespecialiseerd. Ook nu staan de maffe Leo (Joe Pesci) en de mooie Lorna (Rene Russo) hen weer bij.
Precies dezelfde formule als in het vorige deel dus, en het werkt nog steeds.
Sinds Lethal Weapon 4 uitkwam in 1998, gaan er al geruchten over een deel 5. Inmiddels zijn we ruim twintig jaar verder en is er nog altijd geen definitieve bevestiging.
Het lijkt er dan ook op dat dit het laatste deel uit de reeks is. Regisseur Richard Donner is al ondertussen 90 jaar, Danny Glover 74, Mel Gibson 65 en Renee Russo tikt de 67 aan.
De kans dat het trio in een eventueel vijfde deel weer flitsende actiescènes te berde brengt, is dus niet zo heel erg groot. En of Lethal Weapon in slow motion werkt is ook nog maar de vraag.
Wil je altijd op de hoogte zijn van het laatste entertainmentnieuws? Dan hebben wij de gouden tip voor je. Namelijk TVgids.nl op Google Discover!
Eric de Munck geeft Yvonne Coldeweijer trap na: 'Wil haar niet meer zien'
11:45Ranomi Kromowidjojo keert terug als verslaggever bij de Olympische Winterspelen
11:18Mariah Carey gaat in het Italiaans zingen tijdens opening Olympische Winterspelen
10:07Daisy blikt terug op haar deelname aan De Bondgenoten: 'Eén groot spektakel'
10:06Video: Hélène Hendriks had bijna het bed gedeeld met Remy Bonjasky