TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Dwanghandelingen en dwanggedachten kosten veel tijd, waardoor de deelnemers in het dagelijks leven niet normaal kunnen functioneren. Minder dwang zorgt voor meer vrije tijd, maar wat doe je met al die vrijheid? In Levenslang met dwang leren de zeven deelnemers van de therapeuten hoe ze een dagindeling moeten maken.
Demi, Kate, Eliza en Lenny gaan aan de slag op een boerderij, terwijl Venessa, Jasmijn en Niels hun best doen in een kringloopwinkel. Jasmijn krijgt deze week een extra opdracht. Vanwege haar symmetrie- en controledwang moet ze alles steeds recht leggen. Als ze dat niet doet, is ze bang de controle kwijt te raken. Haar opdracht deze week: een bureau indelen waarbij de spulletjes scheef móeten liggen. Lukt het haar om de controle lost te laten?
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
Estavana Polman laat zich niet uit het veld slaan: 'Schuift volgende maand gewoon aan in VI'
11:16Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid
11:10Dit kun je verwachten van het nieuwe RTL-programma Nederland met Vakantie
09:45De Bondgenoten-kijkers gaan los om actie van Anouk
08:01De TV van gisteren: MAX Vakantieman begint nieuw seizoen met ruim 1 miljoen kijkers