TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In het slot van De grootste rivieren van de wereld aandacht voor de levensader van de VS. Want dat is de Mississippi zeker: als je alle zijrivieren meerekent, loopt het stroomgebied door maar liefst 31 van de 50 staten. De camera’s volgen de machtige rivier van bron tot monding; de documentaire begint in de Rocky Mountains. Daar ligt een enorme voorraad sneeuw en ijs die - eenmaal gesmolten - de rivier voedt.
De makers filmen in dit gebied onder meer ijsklimmers die de bevroren watervallen van de bovenloop trotseren. De dieren die in en rond de rivier leven, komen ook ruim aan bod. Zoals de coyotes, die maar wat graag een visje uit het water proberen te halen. Ze doen dat met gevaar voor lijf en leden, want in hun jachtgebied is het water nog ijskoud.
Wilfred Genee promoot nieuwe single met optreden in Oranjewinter
01:47Rutger Castricum over gezondheid Royston Drenthe en hun programma Nog één keer fit: 'Hij wil niets liever dan de oude worden'
21:40Dit vinden kijkers van de terugkeer van The Voice of Holland
18:40Johnny de Mol presenteert nieuwe SBS6-quiz Pokerface
15:20Jorik en Marilou uit Winter Vol Liefde uit elkaar