TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Een rondje door de stad waar Björn Ulvaeus’ muzikale carrière begon, en ook nog in het bijzijn van zijn jeugdvriend. Die kans laten de mannen van Nick, Simon & Kees: Take a chance on me niet aan zich voorbijgaan. In Västervik richtte tiener Ulvaeus zijn eerste band op: Hootenanny Singers, waarmee hij aardig wat succes had. Bassist Tonny Roth heeft mooie herinneringen aan de tijd waarin de vier schoolvrienden samen muziek maakten.
Ook in Stockholm staat een bijzondere ontmoeting op het programma. Dit keer met Titti Sjöblom, de zangeres die de rol van Maria Magdalena in Jesus Christ superstar deelde met de 22-jarige Agnetha. In de Zweedse hoofdstad krijgen de mannen nog een grote verrassing: Nick ziet een wel heel bekende auto staan bij het kantoor van Benny.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Wilfred Genee: 'Merel Ek is ordinair maar jij bent dat niet'
12:33Joop van den Ende: 'Dit beloofde ik Rob de Nijs tijdens zijn laatste dagen'
11:07Zien: Salar, Noah, Jessica, Lisa en Thomas uit De Bondgenoten wagen zich aan De Kwis met Ballen
10:56NET5 dropt 12 BN'ers op een eiland in nieuwe realityshow A.S.S. Anti Survival Show
10:00De tv-aanraders van René Bogaart: 'Oos Kesbeke vind ik geweldig'