TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De familie Van Triest uit Elburg begon in 1892 in de vishandel. Vorig jaar kwam er een eind aan het familiebedrijf, toen de vijfde generatie aangaf niet meer door te willen gaan met Palingrokerij Van Triest. Vader Aart Jan vertelt in Fa.MilieBV - te zien in Noord-Zuid-Oost-West - dat zijn zoons liever voor een andere carrière kozen, onder meer vanwege het fysiek zware werk.
Nu verrijzen er op deze plek in Elburg woningen. Een ander familiebedrijf is dat van Meesterslager Ter Weele uit Oene. De familie Ter Weele heeft op de Veluwe twee winkels en een eigen slachterij. Onder de ruim vijftig medewerkers zijn ook veel familieleden te vinden. Ook in dit bedrijf is veel gesproken over de opvolging, al is de uitkomst hier anders dan bij de palingrokerij.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modri? verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Deze oud-deelnemer van Utopia doet nu mee aan De Bondgenoten
15:09Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover