TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In de reeks terugblikken op zeventig jaar televisie mag het genre satire zeker niet ontbreken. Nederlandse programmamakers hebben een bewezen talent voor deze scherpe, maatschappijkritische vorm van humor. Vooral de VPRO is al sinds jaar en dag hofleverancier in dit segment. Niet voor niets produceert de omroep deze terugblik waarin het veelbesproken Hoepla uit de jaren 60 niet mag ontbreken.
Conservatief Nederland sprak er schande van toen in 1967 fotomodel Phil Bloom voor de camera bloot de krant zat te lezen. Het was pas het begin van grensverleggende humor waaraan programmamakers als Wim T. Schippers, Arjan Ederveen, Koot & Bie en de heren van Jiskefet hun bijdrage leverden. De VPRO gaf deze en nog vele andere humoristen een huis op de beeldbuis.
Partnerbijdrage
Vanaf vanavond barst er een culinaire strijd los in het nieuwe programma Kom Je Bij Me Eten? - VIPS. In deze Nederlandse versie van de internationale hit Come Dine With Me nemen elke week vijf Bekende Nederlanders het tegen elkaar op.
Merel Ek keert terug bij de Oranjezondag: 'Baby op schoot'
10:00Laetitia Gerards maakt haar opwachting in Beste Zangers: 'Ik was de nieuweling in de groep'
09:55Typhoon liet emoties vrije loop bij Beste zangers: 'Straks sta ik bekend als de jankerd van 2025'
09:38Vandaag inside kritisch op nieuwe klus Lucille Werner: 'Koningin van de zelfpromotie'
09:33Linda de Mol over nasleep affaire Jeroen Rietbergen: 'Cancelcultuur is onmenselijk en middeleeuws'