TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Sinan Can heeft al heel wat documentaires over het Midden-Oosten gemaakt. Voor Retour kalifaat gaat hij terug naar Noord-Syrië, nog maar een paar jaar geleden grondgebied van de radical-islamitische beweging IS. Ook vanuit Nederland vertrokken honderden sympathisanten naar het door hen uitgeroepen kalifaat. Inmiddels is IS in Noord-Syrië verslagen en hebben de Koerden het gebied in handen.
Maar de problemen zijn nog niet voorbij, want nog steeds zitten honderden Europese IS-leden gevangen, ook Nederlanders. Ze willen terug naar Europa. Can vraagt hen waarom en hoe zij terugkijken op hun leven in het kalifaat. Verder gaat de documentairemaker ook naar een opvanghuis voor jezidivrouwen. IS-strijders namen hen gevangen en lieten hen als slaaf voor hen werken.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Tina Nijkamp onderzoekt: is de stem van Caroline Tensen veranderd?
13:47Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip