TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Een van de beste actrices van Nederland is deze week te gast in College tour. Twan Huys en de studenten stellen hun vragen aan Monic Hendrickx, die sinds haar doorbraak in De Poolse bruid (1998) verschillende nationale en internationale prijzen won. Een van haar vier Gouden Kalveren kreeg ze voor haar rol van Carmen van Walraven in Penoza. Ze speelde de misdaadkoningin in vijf seizoenen van de serie én in de film.
Het is haar bekendste rol, maar Hendrickx is niet bang dat iedereen haar blijft zien als Carmen. Daar zorgt de nuchtere actrice zelf wel voor. “Ik kan goed afscheid nemen van een personage, al was dit een superrol”, zei ze in 2019 in Het Parool. Eind dit jaar is ze naast Victor Löw te zien in de horrorfilm De openbaring, over de corona-uitbraak.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond