TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
René en Natasja Froger keren samen met Chantal Janzen en Oh, wat een jaar!-captains Ruben Nicolai en Carlo Boszhard terug naar 1976. Het jaar waarin Sesamstraat voor het eerst in Nederland op televisie kwam. Steve Jobs, Steve Wozniak en Ronald Wayne startten een bedrijfje dat ze Apple noemden. Jimmy Carter werd verkozen tot 39e president van de Verenigde Staten en Fidel Castro werd officieel de baas in Cuba.
Natuurlijk gebeurde er in 1976 nog veel meer - ook op muzikaal gebied -, maar weten de zanger en presentatrice dat allemaal nog terug te halen? René Froger was destijds zestien en zou pas drie jaar later zijn eerste single opnemen. Zijn vrouw Natasja werd in juni 1976 twaalf. Vijftien jaar later trouwde ze met de zanger, met wie ze twee zoons heeft.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Jan Joost van Gangelen weer langzaam aan het werk na burn-out
09:48Urk!-zussen Gerda en Mathilde geven update over maagverkleining
08:38De TV van gisteren: Miljoenen sportfanaten aan de buis gekluisterd tijdens spannende schaats en shorttrackraces
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, The voice of Holland, The Wolf of Wall Street
06:00Programma Olympische Winterspelen vrijdag 13 februari