TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
René en Natasja Froger keren samen met Chantal Janzen en Oh, wat een jaar!-captains Ruben Nicolai en Carlo Boszhard terug naar 1976. Het jaar waarin Sesamstraat voor het eerst in Nederland op televisie kwam. Steve Jobs, Steve Wozniak en Ronald Wayne startten een bedrijfje dat ze Apple noemden. Jimmy Carter werd verkozen tot 39e president van de Verenigde Staten en Fidel Castro werd officieel de baas in Cuba.
Natuurlijk gebeurde er in 1976 nog veel meer - ook op muzikaal gebied -, maar weten de zanger en presentatrice dat allemaal nog terug te halen? René Froger was destijds zestien en zou pas drie jaar later zijn eerste single opnemen. Zijn vrouw Natasja werd in juni 1976 twaalf. Vijftien jaar later trouwde ze met de zanger, met wie ze twee zoons heeft.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk