TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Een diverse mix bij Onmogelijke duetten deze week. Te gast zijn namelijk singer-songwriter Niels Geusebroek, rapper Ronnie Flex en operazangeres Maria Fiselier. Ook Jim Bakkum, René Froger en Glennis Grace mogen samen zingen met een onbereikbare artiest. Voor die laatste twee is dat overigens niet de eerste keer. Beiden werkten tien jaar geleden mee aan een kerstplaat vol duetten tussen Nederlandse en internationale zangers.
Froger koos toen voor een van de beste jazz-zangeressen ter wereld, de in 1996 overleden Ella Fitzgerald. Grace bracht met The Temptations een soulvolle versie van 'Let it snow'. Uitstekende keuzes volgens het Nederlandse publiek, want het album behaalde uiteindelijk een platinastatus. De vraag is nu: gaan ze opnieuw voor deze zangpartners?
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?