TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Beter laat dan nooit blijkt ook in het tweede seizoen een onvervalste kijkcijferhit. Wekelijks stemt ruim een miljoen kijkers af op de avonturen van Gerard Cox, Peter Faber, Willibrord Frequin, Barrie Stevens en hun reisleider Katja Schuurman. Willibrord weet waarom het reisprogramma scoort: "We zijn allemaal eigenheimers, maar we horen heel mooi bij elkaar. We hebben enorm veel plezier gehad. Dat zie je in de uitzendingen en dat komt in deze tijd heel goed van pas. Wij brengen gezelligheid en vrolijkheid."
De mannen hebben in Suriname en Mexico al heel wat hoogtepunten beleefd. Vanavond sluiten ze hun reis door Centraal-Amerika af en stappen ze op het vliegtuig naar Cuba waar Barrie Stevens zijn eerste rijles krijgt en zo voor doodenge momenten zorgt.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag