TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Beter laat dan nooit blijkt ook in het tweede seizoen een onvervalste kijkcijferhit. Wekelijks stemt ruim een miljoen kijkers af op de avonturen van Gerard Cox, Peter Faber, Willibrord Frequin, Barrie Stevens en hun reisleider Katja Schuurman. Willibrord weet waarom het reisprogramma scoort: "We zijn allemaal eigenheimers, maar we horen heel mooi bij elkaar. We hebben enorm veel plezier gehad. Dat zie je in de uitzendingen en dat komt in deze tijd heel goed van pas. Wij brengen gezelligheid en vrolijkheid."
De mannen hebben in Suriname en Mexico al heel wat hoogtepunten beleefd. Vanavond sluiten ze hun reis door Centraal-Amerika af en stappen ze op het vliegtuig naar Cuba waar Barrie Stevens zijn eerste rijles krijgt en zo voor doodenge momenten zorgt.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden