TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Beter laat dan nooit blijkt ook in het tweede seizoen een onvervalste kijkcijferhit. Wekelijks stemt ruim een miljoen kijkers af op de avonturen van Gerard Cox, Peter Faber, Willibrord Frequin, Barrie Stevens en hun reisleider Katja Schuurman. Willibrord weet waarom het reisprogramma scoort: "We zijn allemaal eigenheimers, maar we horen heel mooi bij elkaar. We hebben enorm veel plezier gehad. Dat zie je in de uitzendingen en dat komt in deze tijd heel goed van pas. Wij brengen gezelligheid en vrolijkheid."
De mannen hebben in Suriname en Mexico al heel wat hoogtepunten beleefd. Vanavond sluiten ze hun reis door Centraal-Amerika af en stappen ze op het vliegtuig naar Cuba waar Barrie Stevens zijn eerste rijles krijgt en zo voor doodenge momenten zorgt.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis